Kísérleti Mérnök - Járműhajtás...

Kísérleti Mérnök - Járműhajtás fejlesztés (GYDM10447) állás Győr 9027, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Kísérleti Mérnök - Járműhajtás fejlesztés

Pályázat

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

2001-ben került átadásra az Audi Hungaria Motorfejlesztő központja, ahol munkatársaink a legmodernebb eszközökkel és szoftverekkel dolgoznak. Ma a mérnökök aránya 70% felett van. A magas szintű szakmai ismeretek mellett a rendelkezésre álló technológiai infrastruktúra is nagyban hozzájárul a dinamikus fejlesztésekhez: kollégáink különféle járatópadokon és járatókabinokban, speciális kamerák és egyéb eszközök segítségével optimalizálják belső égésű motoraink működését.

A központ támogatja a szériafelfutást és a szériagyártást, igény szerint átalakítják a különféle motortípusokat, feladatuk továbbá a reklamációk, az alkatrészek és a beszállítók vizsgálata is.

Feladatok

  • Motorfékpadi és járműves mérések önálló végrehajtása és kiértékelése
  • Motorok fékpadi és járműves hangolása EDC rendszer segítségével, emisszió, vezethetőség és teljesítmény optimalizálása céljából

Elvárások

  • Befejezett főiskolai és/vagy egyetemi végzettség:
  • - Gépész mérnök autógépész vagy mechatronikai szakirány

    - Gépész mérnök kalorikus gépek, belsőégésű motorok súlyponttal

    - Villamos mérnök járműtechnika súlyponttal

  • A belsőégésű motorok mechanikai felépítésének részletes ismerete
  • Dieselmotorok működésének és termodinamikájának ismerete, szeretete
  • Motormenedzsment EDC működésének felépítésének ismerete
  • Belsőégésű motorokkal szerzett szakmai tapasztalat akár egyetemi gyakorlat útján
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jogosítvány B kategória (előny a B+E)
  • Motorok méréstechnikájának ismerete
  • Elhivatottság a motorokkal szemben, kihívások és a munka szeretete
  • Jó szervezőképesség
  • Csapatmunkára való készség
  • Utazási hajlandóság
  • Komplex összefüggések gyors megértése
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat