Junior tanácsadó

Junior tanácsadó állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Ness Hungary Kft., 1115 Budapest Bartók Béla út 105-113.
T:(361) 481-4550, Fax:(361) 481-4551, www.ness.com/hu

A Ness Hungary Kft. a nemzetközileg elismert, a világ 20 országában több mint 7000 munkatárssal működő Ness Technologies Inc. magyarországi leányvállalata.

A magyar tanácsadói piac vezető szereplőjeként nagyvállalati ügyfeleink számára tanácsadási, szervezési, és fejlesztési szolgáltatásokat nyújtunk banki alkalmazások, banki üzleti folyamatok, üzleti intelligencia megoldások, valamint pénzügyi, számviteli, controlling, ellátási lánc menedzsment  és HR megoldások területén.

Új üzleti lehetőségekre készülve projektcsapatokat építünk, melyekben junior tanácsadók fejlesztésére is lehetőséget biztosítunk. A Ness Hungary kft. felvételt hirdet

munkatárs számára.

Feladatok:

  • informatikai rendszerek bevezetéséhez kapcsolódóan üzleti folyamatok és termékek felmérése, elemzése, dokumentációja
  • üzleti és funkcionális követelmény definíciós dokumentumok készítése
  • informatikai rendszerek tesztelése
  • projektvezetés támogatása adminisztratív feladatokban

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdász vagy informatikai végzettség
  • elemző készség, absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet
  • informatikai érdeklődés, beállítottság
  • Microsoft Office alkalmazások készségszintű használata
  • legalább középfokú angol nyelvtudás szóban, írásban

Előnyt jelenthet:

  • 1-2 év banki, telekommunikációs, vagy Shared Service Center környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • projektmenedzsment módszertani ismeretek, projekt munkában szerzett tapasztalat
  • folyamatmodellező eszközök ismerete
  • informatikai, adatbázis-kezelési ismeretek
  • pénzügyi, számviteli, controlling ismeretek

Amit kínálunk:

  • változatos munka, részvétel projektek lebonyolításában
  • hosszú távú tanulási és fejlődési lehetőség
  • szakmai támogatás senior tanácsadók által
  • versenyképes juttatások
  • rugalmas munkaidő
  • laptop, mobilinternet és mobiltelefon a munkavégzéshez

Az életrajzokat a hubudjob@ness.com címre várjuk a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.