JUNIOR DATA SCIENTIST ELEMZŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
JUNIOR DATA SCIENTIST ELEMZŐ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTODATA-0504

Ügyfelünk fiatal, lendületes, adatbányászattal foglalkozó cég, jelenleg munkatársat keres

pozícióba.

FELADATOK:
  • Részvétel data science, analitikai, big data analitikai és adatbányászati projektekben
  • Adatelemzés és következtetések levonása, bemutatása
  • Adatbányászati és optimalizációs modellek készítése
  • Konzultációs tevékenység az elemzések eredményeinek üzleti alkalmazásában
  • Adatbázisok kezelése, adatfeldolgozás
  • Módszertani innovációk követése

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú közgazdász, informatikus vagy matematikus végzettség
  • Magas szintű statisztikai szaktudás
  • Elemzői készség, precizitás, megbízhatóság
  • Nyitottság, jó problémamegoldó képesség
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, SQL)
  • Magas színvonalú, önálló munkavégzés

A PÁLYÁZATOK ELBÍRÁLÁSÁNÁL ELŐNYT JELENT:
  • Alkalmazott statisztikai vagy matematikai szaktudás
  • Adatbányászati ismeretek
  • Telekommunikációs vagy banki területen szerzett gyakorlat
  • Statisztikai szoftverek (SPSS / IBM Modeler, SAS) ismerete
  • Programozási ismeretek (R, Python)
  • Adatbázis-kezelő programok ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, lendületes csapat, színvonalas munkakörnyezet
  • Magyarországi (Budapest) és külföldi projektek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest

Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu