JUNIOR BESZERZŐ (AB)

JUNIOR BESZERZŐ (AB) állás Pest Megye, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
  • A gyártáshoz szükséges alkatrészek, alapanyagok meghatározott csoportjának beszerzése;
  • Árajánlatok bekérése és kezelése, árak nyomon követése, szerződések előkészítése;
  • Ártárgyalások lefolytatása beszállítókkal;
  • Beszerzői költségek folyamatos optimalizálása;
  • A beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való kapcsolattartás.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (diploma megléte feltétel);
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Ahonnan jelentkezőket várunk: Budapest - észak-budai kerületek, Pest megye észak-nyugati része, Esztergom vonzáskörzete)
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Pest megye (Észak-nyugati része)
  JW!ID:[1706190080009001]
techPeople