Java fejlesztő gyakornok

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Java fejlesztő gyakornok állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
monster

Magyar tulajdonú ügyfelünk csapatának bővítés céljából

kollégát keres.

Mik lennének a feladataid?

  • Részvétel Java web és Java EE fejlesztési projekteken
  • Az elvégzett munka tesztelése, dokumentálása
  • Fejlesztői tapasztalatok hasznosítása alkalmazások és/vagy felhasználói folyamatok definiálásában, illetve ezek technológiai hátterének kezelésében, SW termékek testreszabási feladataiban
  • Együttműködés valamennyi projektszereplővel
  • Közösen kitűzött határidők betartása

Milyen tudással/tulajdonságokkal kell rendelkezned?

  • Java programozási ismeret (Szakdolgozat, beadandók, hobbi projektek)
  • Alapszintű DB ismeret (MySql vagy Postgres)
  • Alap programozói ismeretek
  • Valamely operációs rendszer fejlesztők számára szükséges ismerete
  • Alapfokú ismeretek webes technológiák terén (HTML, CSS)
  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú informatikai tanulmányok (diploma)
  • Jó kommunikációs képesség, gyors tanulási képesség
  • Saját munkájára igényes, pozitív személyiség
  • Proaktív, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség
  • Terhelhetőség, együttműködés, rugalmasság

Szükséges nyelvtudás

  • Alap angol tudás, főként szakmai angol

Heti óraszám

30-40 óra

Munkavégzés helye

13. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a 5@jpt.hu e-mail címre.

Tájékoztatjuk, hogy pályázati anyagát nem továbbítjuk automatikusan a hirdető felé, továbbítás előtt tájékoztatjuk Önt a hirdetőről. Amennyiben további információt szeretne kapni a hirdetőről, lépjen kapcsolatba velünk: (361) 451-7095.

monster