IT Szolgáltatásfelelős mérnök ...

IT Szolgáltatásfelelős mérnök - Motorgyártást támogató rendszerek felügyelete (GYDM12572) állás Győr 9027, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

IT Szolgáltatásfelelős mérnök - Motorgyártást támogató rendszerek felügyelete

Pályázat

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria ezen Informatikai területe felel a motorgyártást támogató alkalmazások üzemben tartásáért, valamint az új igények napi üzemben vagy

projektben történő megvalósításáért.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következo feladatok várnak Önre

  • A motorgyártást támogató informatikai rendszerek üzemeltetési támogatása
  • Szakterületi igények egyeztetése és a megvalósítás támogatása
  • A napi működés, és üzemeltetés során keletkező hibák javítása, az aktuális ITIL szerinti folyamatok alapján
  • Az üzemeltetett rendszerek konzisztenciájának, minőségének folyamatos nyomon követése, riportozása, jobbító javaslatok kidolgozása
  • Új technológiák megismerése, analízise, tesztelése, bevezetésének támogatása
  • Beosztás szerinti készenléti munkavégzés, valamint hétvégi szoftver karbantartások támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a megbízóval, az érintett társterületekkel és technikai támogató csoportokkal
  • Részvétel IT folyamatok kialakításában, dokumentálásában, támogatásában
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Ön az ideális jelölt, ha

  • Egyetemi vagy főiskolai informatikai szakirányú végzettsége van, vagy utolsó éves hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
  • Előnyt jelenthet 2-3 éves IT üzemeltetési szakmai tapasztalat nagyvállalati informatikai környezetben
  • Tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban, képes napi kapcsolattartásra az ügyfelekkel
  • Angol nyelvtudása előnyt jelenthet
  • Windows (kliens-szerver) üzemeltetési ismeretek, Unix/Linux alapismeretek, üzemeltetési ismeret előnyt jelenthet
  • Ismeri a Script nyelveket (Unix shell, wsh, perl)
  • MSSQL, Oracle adatbáziskezelők közül legalább egy alapos ismerete van, SQL alapimeretekkel rendelkezik
  • ITIL alapismeretei vannak
  • SAP ME / MII üzemeltetésben szerzett tapasztalata előnyt jelenthet
  • Ügyfélorientált szemléletmóddal rendelkezik
  • Kiváló problémafelismerő-, és megoldó készsége van, analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • Megbízható, jó stressztűrő
  • Jó kommunikációs készséggel bír
  • Rugalmas, nyitott a nemzetközi kapcsolatokra
  • Képes csapatban és önállóan dolgozni
  • Nyitott folyamatos képzéseken való részvételre

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat