IT RENDSZERFEJLESZTŐ (AB)

IT RENDSZERFEJLESZTŐ (AB) állás Komárom-Esztergom Megye, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
  • Komplex alkalmazások tervezése, fejlesztése;
  • Több terület projektjeiben való részvétel;
  • Üzleti folyamatok tervezése;
  • Felhasználók oktatása és támogatása.

Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség, vagy ezzel egyenértékű programozói tapasztalat;
  • Minimum 1 éves adatbázis programozási, fejlesztési gyakorlat;
  • Magabiztos SQL tudás;
  • Szakmai angol nyelvtudás;
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet;
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, önállóság;
  • Szakma iránti elhivatottság.

Előny:
  • PHP, Java ismeret;
  • HTML, CSS, JavaScript ismeret;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye JW!ID:[1704180080009045]
techPeople