IRODAI ASSZISZTENS (Németorszá...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
IRODAI ASSZISZTENS (Németországban) állás Németország

IRODAI ASSZISZTENS (Németországban)

MSTOREWA-0131

EU Tagállamokban dolgozó vegyipari előgyártással és szereléssel foglalkozó dinamikusan fejlődő cég munkatársat keres

munkakörbe

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • Bizonylatok, számlák előkészítése a könyvelés felé
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése (bérszámfejtésben való részvétel)
  • Levelezés német nyelven
  • Repülőjegyek rendelése, szállásfoglalás
  • Jelentések, statisztikák készítése

Elvárások:
  • Felsőfokú német és minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum középfokú végzettség
  • Precizitás

Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Lakás biztosítása
  • Kiutazás biztosítása
  • Azonnali kezdés
  • Hosszútávú munka

Munkavégzés helye:Burghausen, Németország

Munkaidő: H-P 9-18

Jelentkezni fényképes, frissített magyar nyelvű önéletrajz elküldésével lehet!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu