INFORMATIKAI MUNKATÁRS

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
INFORMATIKAI MUNKATÁRS állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTOINFO-0517

Megbízónk több mint 20 éve foglalkozik rendszeresen megjelenő nyomtatott és online kiadványok szerkesztésével és kiadásával. A kiadványaikhoz kapcsolódó informatikai feladatok ellátásához keresünk részükre új kollégát

pozícióba.

Feladatok:
  • Webmesteri feladatok teljes körű ellátása a társaság által kezelt összes weboldalon
  • Meglévő weboldalak fejlesztése, programozása
  • Adatbázis-kezelés, adatbázisok előállítása meglévő és új folyamatok alapján, adatbázisok elemzése, kimutatások készítése
  • Adatfeldolgozás, adatbevitel elektronikus formában
  • Különféle adat-előállító programok írása alkalmi jelleggel
  • Segédprogramok készítése egyedi feladatokhoz, alkalmi jelleggel
  • Körlevelek, címkék nyomtatása
  • Office programcsomagon belül makrók írása, használata

Elvárt ismeretek:
  • Office programcsomag alapos ismerete Access adatbázis-kezelővel együtt
  • Office makrók, Visual Basic ismeret
  • MySql, PHP, Javascript és jQuery gyakorlati ismerete

Előny, de nem elvárt:
  • Perl ismeretek (adatfeldolgozáshoz)
  • Smarty ismerete

Egyéb elvárások:
  • Önálló munkavégzés
  • Hajlandóság új ismeretek elsajátítására
  • Határidőre történő pontos munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Stabil céges háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:
  • Budapest, Bel-Buda

Jelentkezéséhez kérjük fényképes önéletrajzát csatolja!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu