HR REFERENS ÉS MARKETING MUNKA...

HR REFERENS ÉS MARKETING MUNKATÁRS állás Budapest Vonzáskörzete, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Mert a gasztronómia kedvelői alakítják a gasztro-világot

A Magyarországon 9 éttermet működtető Marché Restaurants Hungary Kft. egy globálisan működő vállalat része, mely innovatív gasztronómiai megoldásokat fejleszt, és éttermeket működtet autópályákon, repülőtereken és kiválasztott városi helyszíneken. A világszerte ismert márkák, mint amilyen a Marché Mövenpick, Palavrion Grill, Mövenpick Restaurants és Cindy’s Diner az ételek és élvezetek magával ragadó világát kínálja vendégei számára, melyek frissességükkel és minőségükkel kitűnnek a többiek közül.

HR REFERENS ÉS MARKETING MUNKATÁRSAT

keresünk:

Elsősorban Budapest környéki munkavégzéssel, aki az országban működő éttermek működését támogatja munkavállalók toborzása, kiválasztása, gondozása során. Bevált és új eszközöket alkalmaz a személyzetkeresés során és gondoskodik arról, hogy az éttermeknek megfelelő számú és képzettségű munkavállaló álljon rendelkezésre. Előnyt jelent a német és/vagy angol nyelvtudás, illetve több telephellyel rendelkező cégnél szerzett tapasztalat.

Feladatok:

  • Szoros kapcsolatban áll az éttermekkel, és gondoskodik rövid- és középtávon a személyzeti igények optimális kielégítéséről,
  • Innovatív intézkedésekkel, regionális csatornákon keresztül megtalálja az alkalmas munkavállalókat,
  • Kiállításokra jár,
  • Kapcsolatban áll munkaerő közvetítő, kölcsönző cégekkel,
  • Kapcsolatot épít ki szakiskolákkal, kamarákkal,
  • Aktívan részt vesz az éttermek toborzási folyamatában,
  • Felelős a Marché, mint munkáltatói márka felépítéséért és továbbfejlesztéséért, valamint a belső és külső kommunikációban való részvételért,

Olyan rugalmas személyiséget keresünk, aki szeret különböző emberekkel együtt dolgozni, új utakat találni, és adott helyzetekben megoldás-orientáltan reagál. Illetve rendelkezik saját személyautóval és az utazás nem jelent számára problémát.

Amit kínálunk:

  • vonzó foglalkoztatási feltételek,
  • változatos feladatkör,
  • önálló munkavégzés,

Érdekli? Akkor jelentkezzen még ma. Küldje el nekünk önéletrajzát bérigényének megjelölésével az alábbi címre: jobs.hu@marche-int.com