HR ÉS MARKETING SZAKÉRTŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
HR ÉS MARKETING SZAKÉRTŐ állás Komárom-Esztergom Megye

MSTHRMAR-0517

Ügyfelünk a targoncák, automatizált anyagmozgató rendszerek, teljes körű intralogisztikai megoldások vezető szállítója. 8.000 munkatársukkal 4 gyártóüzemükben, 14 németországi telephelyükön, 20 külföldi leányvállalatuknál állnak az ügyfelek rendelkezésére.
Az 1992-ben alakult cég a hamburgi székhelyű anyavállalat 100%-os leányvállalata, a magyar logisztikai piac meghatározó szereplője.

Gyakorlott a toborzás, kiválasztás területén, de szeretné vállalati oldalon is kipróbálni magát?
Eddig nem volt lehetősége, mert a HR -nek csak egy szakterületét ismeri alaposan?
Változatos munkát szeretne?
Ismeri az alapvető marketing fogásokat? Facebook, LinkedIn és egyéb online kommunikációs csatornákat?
Szívesen dolgozna ezekkel a felületekkel is az interjúk mellett?
Rendezvények szervezésében is szívesen részt vállalna?
Egy olyan pozícióra vágyik, amit Ön építene fel?
Akkor ez a lehetőség Önnek szól, jelentkezzen!

HR és MARKETING SZAKÉRTŐ

A munkakör betöltője a Management tagjaként a személyügyi és marketing területek koordinációjáért fog felelni, valamint a tevékenységek operatív végrehajtásáért.
A pozíció önálló, egyszemélyes pozíciót jelent, a munka egy helyi és egy nemzetközi mátrix szervezet keretében zajlik.
Olyan sokoldalú kollégát / kolléganőt keresünk, aki mindkét szakmai terület irányítását azonos motivációval és minőségben képes majd ellátni.

Feladatok:

  • Feladatok HR területen:
  • Bérezési és juttatási rendszer, stratégia kialakítása, éves budget tervezése és jóváhagyatása (bérszámfejtés nem része a feladatoknak!)
  • Kiválasztási eljárások irányítása
  • Talent Review, Employee Dialogue koordinálása
  • Értékelési és fejlesztési rendszer kidolgozása és felügyelete
  • Személyügyi marketing stratégia és cselekvési tervek kidolgozása
  • Management és munkatársi állomány képzési tervének összeállítása, külső fejlesztő partnerek koordinálása
  • Feladatok Marketing területen:
  • A cég összes marketing tevékenységének tervezése és irányítása
  • Marketing budget tervezése, jóváhagyatása és felügyelete
  • Folyamatos piaci monitoring, versenytárselemzés
  • Szoros együttműködés a központi (Hamburg) és regionális marketing szervezettel
  • Online és print marketing tartalmak létrehozása, kampányok levezénylése
  • Social media stratégia kialakítása
  • Vevőtalálkozók szervezése, event management
  • külső partnerekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma
  • Többéves releváns tapasztalat HR területen, a marketing területen szerzett tapasztalat nagy előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előny)
  • Ambiciózus, energikus, motivált személyiség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapjövedelem és teljesítményarányos éves bónusz
  • Vállalati gépjármű és üzemanyag térítés
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre, nagyfokú szabadság új ötletek megvalósítására
  • Folyamatos továbbképzések, kapcsolati háló kialakítása a nemzetközi vállalatoknál
  • Mozgalmas, dinamikus munkahely és munkakör

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzával oldalunkon keresztül pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: HR Vezető/Személyzeti vezető
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati toborzás/kiválasztás
  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Vezetői pozíciók
  • HR / MUNKAÜGY: Vállalati személyzetfejlesztés
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Rendezvényszervezés

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu