Gyakornok - Személyügyi vezető...

Gyakornok - Személyügyi vezető támogatása (GYPM11958) állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Gyakornok – Személyügyi vezető támogatása

Pályázat

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A nemzetközi kiküldetések és a személyügyi marketing több fontos funkciót lát el: egyrészt a külföldi kiküldetésben lévő magyar kollégák, másrészt a győri telephelyre érkező külföldi kollégák kapcsolódó ügyeinek intézését; illetve a munkaerő-toborzással kapcsolatos marketingtevékenységet. A szakterület mindennapjaihoz tartozik a részvétel különböző rendezvényeken, illetve a kapcsolattartás a cég szinte összes szakterületével.

Feladatok

  • Területi vezető munkájának teljes körű támogatása
  • Megbeszélések szervezése, vezető napi teendőinek koordinálása
  • Hozzáférések, jogosultságok igénylése különböző rendszerekhez (IT, belépési / behajtási engedély partnerek részére)
  • Részvétel rendezvények, workshopok szervezésében, előkészítésében és lebonyolításában
  • Megrendelések elindítása, visszaigazolása, költségkövetés, számlaellenőrzés
  • További érdekes és sokrétű feladatok elvégzése a szakterület mindennapi feladatainak támogatásában

Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) gazdasági tanulmányok
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Minimum 1 év szakmai gyakorlati idő eltöltése
  • Legalább heti 3-4 munkanap vállalása
  • Alapszintű németnyelv-tudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési tapasztalat
  • Rugalmasság, terhelhetőség, precizitás, jó szervezőkészség
  • Nyitott, proaktív személyiség
  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.
Pályázat