Gyakornok - Marketing tanulmán...

Gyakornok - Marketing tanulmányokkal az IT területén (GYPM12201) állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Gyakornok - Marketing tanulmányokkal az IT területén

Pályázat

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria IT területe a vállalat egészét átszövő informatikai megoldások fejlesztésével és működtetésével foglalkozik.

Célunk, hogy az informatikai megoldásokkal elősegítsük a prémium termékek gyártását. Ehhez elengedhetetlen, hogy megismertessük felhasználóinkkal informatikai megoldásainkat, elsősorban riporting, azaz Business Intelligence technológiákat. Ennek a feladatnak a támogatására keresünk marketing illetve kommunikációs ismeretekkel rendelkező gyakornokot.

Feladatok

  • Informatikai (Riporting) megoldásokat bemutató információs anyagok és felület tervezése
  • Információs felület kialakítása
  • I#nformációs anyagok elkészítése

  • Kommunikációs terv készítése
  • Kommunikációs terv végrehajtásának támogatása

Elvárások

  • Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) marketing vagy kommunikáció jellegű tanulmányok
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érdeklődés az informatika iránt
  • Legalább 4 lezárt szemeszter
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Hajlandóság legalább 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltésére
  • Legalább alapfokú németnyelv-tudás
  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.
Pályázat