Gyakornok (Debrecen)

Gyakornok (Debrecen) állás Debrecen 4028, Észak-Alföldi Régió Magyarország
itsh

Job ID:
63465_EN_2
Company:
IT Services Hungary
Location:
Magyarország
Career level:
Középfokú végzettség
Type of contract:
Teljes munkaidő - Határozatlan idejű
Application deadline:
2017-04-25

Task

  • Az ügyfelektől származó megrendelések feldolgozása az adatbankok és a műszaki tartalom figyelembevételével, átadásra kész állapot dokumentálása
  • A felmerülő problémák kezelése, incidensjegyek nyittatása, monitorozása
  • Kapcsolattartás a környező csoportokkal

Profile

  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
  • Legalább heti 30 óra munka vállalása
  • Hasonló munkakörben betöltött tapasztalat előny
  • Folyamatos fejlődésre, tanulásra való igény
  • Nyitott, csapatjátékos személyiség
  • Monotonitástűrés
  • Alap szintű informatikai ismeretek (Excel, Work, Outlook)

Magunkról

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.