GYÁRTMÁNY ELŐKÉSZÍTŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
GYÁRTMÁNY ELŐKÉSZÍTŐ állás Tószeg, Észak-Alföldi Régió Magyarország

A holland székhelyű Accell Group közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Európában a bevételek tekintetében piacvezető szerepet tölt be. A csoport 3000 munkavállalót foglalkoztat 18 országban világszerte. A termékeit közel 70 országban értékesíti.

A tószegi gyárból, amely 15 éve zöldmezős beruházásként indult, több mint 2 millió hagyományos és elektromos kerékpár gurult már ki. Jelenleg munkatársat keresünk

munkakörbe.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, német nyelvismeret előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés, precizitás, kreativitás, konstruktivitás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Alkatrészjegyzékek készítése és követése
  • Alkatrészek specifikációjának karbantartása
  • Együttműködés a gyártástervezés részét képező előkészítő folyamatokban
  • Kapcsolattartás a vevőkkel technológiai kérdésekben
  • Raktárkészlet figyelemmel kísérése, túlkészletek megelőzése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát legkésőbb 2017. február 10-ig juttassa el az alábbi elérhetőségre.

ACCELL HUNLAND Kft.

5091 Tószeg, Parkoló tér 1.

M.Foeldine.Rusa@accell-group.com