GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK állás Székesfehérvár, Közép-Dunántúli Régió Magyarország

A DENSO Corporation 1949-ben a Toyota-csoportból kiválva alakult meg Japánban. A cégcsoport vállalatai elsősorban járműipari beszállítóként komplett rendszereket terveznek és gyártanak. Termékei között szerepelnek közös nyomócsöves befecskendező rendszerek (Common Rail), légszűrők, légkondicionálók, gyújtógyertyák, benzines injektorok.

A DENSO Gyártó Magyarország Kft. keres székesfehérvári csapatába

munkatársat.

FELADATOK:

  • A felmerülő technológiai problémák megoldása
  • Termelési minőségi mutatók javítása
  • Gép- és alkatrésztesztelés, adatok kiértékelése, hibaanalizálás
  • Minőségi rendellenességek kivizsgálása, reklamációk kezelése
  • Költség analízis, költségcsökkentési javaslatok megtétele, intézkedések végrehajtása

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök végzettség)
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Ms Office haladó szintű ismerete (Word, Excel, Power Point)
  • Jó elemzési és problémamegoldó képesség
  • Rajzolóprogramok felhasználói szintű ismerete (AutoCad) előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • nemzetközi munkakörnyezet
  • fiatalos, lendületes csapat
  • versenyképes bérezés cafeteria rendszerrel
  • féléves bónusz
  • színes, változatos munka
  • munkába járás támogatása
  • szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: 18@jpt.hu