Gyártáslogisztikai munkatárs

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Gyártáslogisztikai munkatárs állás Dombóvár, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába elkötelezett munkatársat keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Törzsadatok, darabjegyzékek létrehozása, karbantartása SAP-ban.
  • Gyártási rendelések indítása, ütemezések felügyelete, módosítása.
  • Termékkísérő dokumentációk nyomtatása, elosztása a termelésben.
  • Hibás anyagmozgások kezelése a rendszerben.
  • Szúrópróba leltárakban való közreműködés.
  • Együttműködés a gyártással, társosztályokkal.
  • Elemzések, riportok készítése.

Elvárásaink a jelölttel szemben:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Excel magabiztos használata.
  • Logisztika területén szerzett szakmai tapasztalat.
  • Problémamegoldó képesség.
  • Célorientált személyiség.
  • Kezdeményező készség.
  • Megbízhatóság, precizitás.
  • Rendszerszemléletű gondolkodás.

Előny:

  • Német vagy angol nyelvtudás.
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP preferált).
  • Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat.
  • Műszaki végzettség - vagy műszaki területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség.
  • Lendületes csapat.
  • Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Dombóvár

Önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka@viessmann.com e-mail címre kérjük megküldeni.