GYÁRTÁSI FOLYAMATELLENŐR

GYÁRTÁSI FOLYAMATELLENŐR állás Kaposvár, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

A Kapos Atlas Gépgyár Kft., amelynek tulajdonosa a németországi Atlas Weyhausen GmbH hegesztett acélszerkezetek gyártásával foglalkozik, ami kiterjed a mezőgazdasági és építőipari rakodógépek szerkezeti egységeire, továbbá e gyártmányok hidraulikus szerelésére és a hozzá kapcsolható munkaeszközök gyártására.

Folyamatos fejlődésének köszönhetően, egyre bővülő csapatába

munkatársakat keres Kaposvárra.

Főbb feladatok:

  • Üzem által gyártott forgácsolt és hegesztett szerkezetek ellenőrzése

Elvárások:

  • Forgácsolási, megmunkálási ismeretek (rajz és mérőeszköz ismeret)
  • Középfokú műszaki végzettség

Előny:

  • hegesztési ismeretek
  • gyártási folyamatok ellenőrzésében szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • vizuális ellenőrzési tapasztalat

Juttatások:

  • versenyképes fizetés
  • cafetéria juttatás
  • teljesítményfüggő prémium rendszer
  • vidéki dolgozóknak bejárási támogatás

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével a karrier@kaposatlas.hu email címre vagy a 7400 Kaposvár, Jutai út 37. postacímre kérjük küldeni. A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük!