GYÁRTÁSFEJLESZTŐ MÉRNÖK (speci...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
GYÁRTÁSFEJLESZTŐ MÉRNÖK (speciális technológia) állás Jász-Nagykun-Szolnok Megye, Észak-Alföldi Régió Magyarország

GYÁRTÁSFEJLESZTŐ MÉRNÖK (speciális technológia)

MSTGYART-0001

Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója.
Termelési kapacitásokkal Finnországban, Észtországban, Lengyelországban, Magyarországon és Szlovákiában rendelkeznek.
Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása.
A minőségi hegesztésen túl modern gépparkjuknak köszönhetően többféle megmunkáló tevékenységet is nyújtanak a megrendelőik megelégedésére, legyen szó forgácsolásról, felületkezelési és szerelési munkáról.
Főbb gyártási kapacitásaik: DARABOLÁS, HAJLÍTÁS, MEGMUNKÁLÁS, FELÜLETKEZELÉS.
Világszerte 2600 alkalmazottal dolgoznak és éves árbevételük 2012 - ben € 270 millió.
Magyarországon a gyártási létszám 420 - 430 fő.

A gyártást fejlesztő csapat az idén újabb szakemberekkel bővül, ezért keresünk számukra gépészmérnök végzettséggel és folyamatmérnöki tapasztalattal kollégát az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • Meglévő termékekhez tartozó és új termék bevezetéshez kapcsolódó EC és NPI projektek koordinálása prototípus gyártástól a felfutásig,
  • Termékekhez tartozó gyártás technológia és szükséges eszközök megtervezése, ERP struktúra elkészítése,
  • Gyártó terület, gyártási folyamat megtervezése, Gyártás folyamatok fejlesztése, LEAN eszközök alkalmazásával,
  • - Folyamatmérnöki dokumentáció elkészítése
  • - Gyártás nyomon követése
  • - Hatékonyságnövelés,
  • - Balanszírozás
  • - Veszteségek beazonosítása, eltávolítása, javító intézkedések bevezetése
  • - Problémamegoldás
  • Részvétel reklamációk kivizsgálásában, Belső selejt csökkentési akciók koordinálása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai Gépészmérnök végzettség,
  • Legalább 2 – 3 éves tapasztalat folyamatmérnökként műszakai termék gyártásában (volt gyártósora, felelős volt termék minőségi, határidőre történő gyártásáért),
  • LEAN eszközök használatában szerzett tapasztalat,
  • Időmérési tapasztalat,
  • Munkautasítás írási, balanszírozás tapasztalatok,
  • BOM listában, termékdokumentációban szerzett tapasztalat.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Autóipari gyártásban szerzett tapasztalatok,
  • ISO TS 16949 ismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria),
  • Stabil, hosszú távú lehetőség,
  • Szakmai fejlődés, kihívások, lehetőség saját elképzelések megvalósítására,
  • Segítőkész, támogató csapat és vezetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: LEAN
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: CNC Mérnök

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu