INFRASTRUKTÚRA RENDSZERMÉRNÖK

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
INFRASTRUKTÚRA RENDSZERMÉRNÖK állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTINFRA-1221

Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • IBM Power környezetek üzemeltetése, felügyelete,
  • HMC, VIO, HA, IBM Power alapú DR megoldások tervezése, üzemeltetése,
  • LPAR környezetek konfigurálása, migrációja,
  • Géptermi hardver környezet támogatása,
  • A felelősségi körébe tartozó eszközök információbiztonsági és auditálási szempontok szerinti üzemeltetése, adatszolgáltatások,
  • Kapcsolattartás az IT üzemeltetés egyéb területeivel.

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai vagy gazdasági végzettség (előny az egyetemi vagy főiskolai végzettség)
  • 3 – 5 év IBM Power alapú magas rendelkezésre állású, hibatűrő infrastruktúra üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • AIX operációs rendszer ismerete.

Előnyök:

  • SAN hálózatok, storage eszközök, virtualizációs megoldások üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Egyéb hardver eszközök (standalone szerverek, blade-ek), más virtualizációs technológiák (Vmware, HyperV) ismerete,
  • Mentési rendszerek ismerete (pl. TSM),
  • Banki környezetben szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Versenyképes bérezés,
  • Fiatalos csapat várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IBM Mainframe / AS400 / iSeries
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszeradminisztrátor/Rendszergazda
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu