FOLYAMATMÉRNÖK / PROCESS ENGIN...

FOLYAMATMÉRNÖK / PROCESS ENGINEER (PNY-782) állás Balassagyarmat, Észak-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FOLYAMATMÉRNÖK / PROCESS ENGINEER (PNY-782)

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésében való részvétel;
  • Termék- és folyamatdokumentációk elkészítése;
  • Kapacitás kalkulációk létrehozása;
  • Folyamatból eredő problémák megoldása, folyamatfejlesztés;
  • Javító intézkedések bevezetése;
  • Aktív részvétel a termelési mutatók javításában és stabilan tartásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Minimum 1-2 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Cafeteria, bónusz
  • Bejárási vagy albérlet támogatás

Munkavégzés helye: Balassagyarmat

Megpályázom

techPeople