QUALITY MANAGER (Élelmiszeripa...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
QUALITY MANAGER (Élelmiszeripar) állás Heves Megye, Észak-Magyarországi Régió Magyarország

QUALITY MANAGER (Élelmiszeripar)

MSTQUALI-0208

Ügyfelünk 20 éve működő sikeres élelmiszeripari gyártócég, akik mára termékeiknek köszönhetően minden jelentősebb magyarországi áruházláncban és vendéglátó egységben megtalálhatóak.

Termékeik minősége modern gépeiknek és a kollégák magasfokú szakértelmének köszönhetőek.

Jelenleg minőségbiztosítási csapatuk élére keresünk multinacionális élelmiszeripari vállalati tapasztalattal rendelkező QUALITY MANAGERT.

Feladatok:

  • Általános minőségirányítási feladatok,
  • Minőségirányítási struktúra stabilizálása, gyártási minőség színvonalának stabilizálása,
  • Beszállítókkal való kommunikálás, reklamáció kezelés,
  • A gyártás minőség stabilizálása,
  • Az auditon elért eredmény éves szintű megtartása.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (egyetemi) végzettség (Minőségirányítási vagy Élelmiszeripari mérnök),
  • 5 – 10 év multinacionális élelmiszergyártó cégnél termelési területen,
  • Legalább 2 – 3 év minőségirányítási tapasztalat élelmiszergyártásban,
  • IFS vagy BRC szabványok ismerete feltétele a pozíció betöltésének,
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete,
  • MS Office ismeretek.

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségügyi vezető
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Beszállítói minőségbiztosítás / SQA
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu