ASSZISZTENS MUNKATÁRS

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
ASSZISZTENS MUNKATÁRS állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTASSZI-0517

Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Csapatukba keresünk most új munkatársat minimum 2 éves releváns tapasztalattal az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Vendégek fogadása
  • Napi posta bontása, szétosztása
  • Postai ügyintézés
  • Futárok hívása, kezelése
  • Kapcsolattartás, ügyintézés a takarítókkal, karbantartókkal
  • Irodák működéséhez szükséges eszközök beszerzése, készletek figyelése
  • Pénzügyi osztály segítése adminisztrációs feladatokban, iratrendezés
  • Szervezési feladatokban való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • 2-3 éves releváns munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készs
  • Határidők pontos betartása
  • Precizitás
  • Önálló- és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • "B" kategóriás jogosítvány

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, fiatal, dinamikus csapat és hosszútávú munkalehetőség várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott szakmai önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Egyéb
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR asszisztens

Pozíciószint:

  • Beosztott

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu