MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK/QUALITY ENG...

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK/QUALITY ENGINEER (LAV-745) állás Nógrád Megye, Észak-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK/QUALITY ENGINEER (LAV-745)

Feladatok:
  • Minőségügyi előírások kidolgozása és betartatása;
  • Belső auditokon való részvétel;
  • Minőségirányítási rendszer fejlesztésében való részvétel;
  • Elemzések, intézkedések kidolgozása, 8D riportok készítésében közreműködés;
  • A szabványoknak és követelményeknek megfelelő vizsgálati tervek készítése;
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos adatok karbantartása.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Minimum 2 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek;
  • SAP ismeret.

Munkavégzés helye: Rétság

Megpályázom

techPeople