Értékesítés támogató munkatárs

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Értékesítés támogató munkatárs állás Miskolc, Észak-Magyarországi Régió Magyarország
DIÁKOK FIGYELEM! Ha már te is elgondolkoztál azon, hogy szívesen szereznél gyakorlatot suli mellett, emellett elég szellős az órarended és simán vállalható részedről a havi minimum 60 óra munka, akkor jó helyen jársz. Dinamikusan fejlődő telekommunikációs partnercégünk részére keresünk nappali tagozatos diákokat, az alábbi pozícióba!

Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén, Miskolc

Tapasztalat: Nem igényel szakmai tapasztalatot
Végzettség: Középiskola
Feladatok:
  • Kollégák által küldött megrendelések rögzítése, feldolgozása
  • Meglévő ügyfelek felkeresése adategyeztetés céljából
  • Bejövő hívások fogadása, ügyfelek módosítási igényeinek adminisztrációja
  • Az értékesítési csapat támogatása a különböző üzleti megoldások során

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Minimum 60 óra vállalása

Amit kínálunk:
  • Fizetés: bruttó 867-1550Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:00-20:00
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési és előlépési lehetőség
  • Támogató csapat, amely kiemelt hangsúlyt fektet a fejlődésedre
  • Folyamatos pörgés, vidám hangulatban
  • Menő iroda
  • Fiatalos környezet

job8849.mnr@prohumanallas.hu

A Prohuman Diákmunka a Prohome cégcsoport vezetőinek több éves diákmunka területen szarzett tapasztalatát és közel 20 éves cégvezetői gyakorlatát integráljaműködésében. A célunk az volt, hogy az ország egyik legsikeresebb iskolaszövetkezetét hozzuk létre. A Prodiák iskolaszövetkezet a Prohuman Kft.-vel, a cégcsoport HR szolgáltatójával (az ország meghatározó HR vállalkozásával) kialakított stratégiai együttműködését és komplex emberi erőforrás megoldásait Prohuman Diákmunka néven nyújtsa Partnerei számára. A Prohuman Diákmunka az alapításától kezdve képes megrendeléseit az ország bármely pontján teljesíteni a Cégcsoport független országos hálózataira támaszkodva.
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prodiak.hu