JAVA architect/vezetőfejlesztő...

JAVA architect/vezetőfejlesztő (GYI) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójának a leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és pécsi telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

JAVA architect/vezetőfejlesztő (GYI)

Feladatok:

  • Részvétel német szoftverfejlesztési projektekben
  • Alkalmazásfejlesztés és támogatás
  • Megoldási koncepciók kialakítása POC
  • Kapcsolattartás az ügyféllel
  • Programspecifikációk készítése
  • Új release-k bevezetésének támogatása
  • Fejlesztői tesztelési feladatok felelőssége

Elvárások

  • Felsőfokú vagy szakirányú végzettség
  • Több éves (6+) projekttapasztalat J2EE környezetben
  • Adatbázis ismeretek (Oracle SQL/DB2)
  • AppServer ismeretek (Websphere)
  • Eclipse ismeretek
  • JavaScript tapasztalatok
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • A scrum módszertan ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos bónusz
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Készségfejlesztő tréningek
  • Életbiztosítás
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi, ergonomikus, modern munkakörnyezet

Fizetés: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye, ideje: Budapest, XI ker., napi 8 óra rugalmas munkaidőben

Kezdés: akár azonnal

További információkért hívja telefonon +36-30-599-6319 Komjád Gyöngyvért

Megpályázom

techPeople