Belső kommunikációs munkatárs

Belső kommunikációs munkatárs állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Főbb feladatok:

  • Belső kommunikációs stratégia kialakításában való aktív észvétel
  • Belső célcsoportokra szabott (irodai és fizikai munkavállalók) információáramlás biztosítása és fejlesztése
  • Belső kommunikációs tartalmak szerkesztése, kiküldése
  • Belső kommunikációs kampányok tervezése, irányítása és értékelése
  • A vállalat internet oldal és mobil applikáció tartalmának kezelése
  • Kapcsolattartás a PR ügynökséggel, a különböző vállalati divíziókkal
  • Social media tevékenység koordinálása
  • Vállalati és közösségi média (online, offline) platformok kezelése
  • Riportok, prezentációk készítése
  • Rendezvények megszervezésének és lebonyolításának támogatása

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • MS-Office magas szintű ismerete
  • Kreativitás és nagyfokú proaktivitás
  • Csapatjátékos
  • Gyors, precíz, önálló munkavégzés

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelv felsőfokú ismerete

Megpályázom

Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu