Üzemi operátor

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Üzemi operátor állás Szolnok, Észak-Alföldi Régió Magyarország
Autóipari partnerünk számára jó állóképességgel rendelkező munkavállalókat keresünk!

Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Jász-Nagykun-Szolnok, Szolnok

Tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
Végzettség: Szakmunka
Feladatok:
  • Termelési terv alapján előírt termékek legyártása
  • A termelőberendezések kezelése
  • Alkatrészek csomagolása
  • Kézi anyagmozgatási feladatok végrehajtása
  • A közvetlen munkakörnyezet tisztán tartása

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Elvárások:
  • Jó állóképesség
  • Megfelelő magatartás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Műszaki véna

Amit kínálunk:
  • Bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú álláslehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Műszakpótlékok
  • Bónuszok és jutalmak
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Egy olyan munkahelyet ahol megbecsülik és értékelik munkádat.

job8848.mnr@prohumanallas.hu

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu