SAP BÁZIS ÜZEMELTETŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
SAP BÁZIS ÜZEMELTETŐ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTSAPBA-0510

Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat. Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.

Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • SAP alkalmazás és DB működés biztosítása, mentések ellenőrzése,
  • IDM (Identity manager – jogosultságkezelési rendszer) működés biztosítása,
  • Zárási és adatátadási hibák vizsgálata, javításban együttműködés,
  • Rendszer – és kliensmásolás, transzportrendszer kialakítása, módosítása, változások élesítése (transzportálás) és dokumentálása,
  • OSS feladatok: rendszerek rögzítése, licencek igénylése, rendszernyitások, hibajegyek kezelése,
  • Jogosultságkezelés: Solman CUA éIDM – ben a felhasználók jogosultsági hibáinak elemzése: szerepek hozzáadása, elvétele,
  • Interface kapcsolatok (IDOC, RFC, webservice, MQ, ESB, File gateway, OSS, SAP Router) működésének ellenőrzése, javítása, tűzfalszabályok összeállítása, tesztelése,
  • Betöltési (SAP SL) állományok tesztelése és éles futtatása könyveléssel, ellenőrzéssel, felmerült hibák egyeztetése és javítása,
  • SAP és SQL lekérdezések, riportok készítése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai vagy gazdasági végzettség (előny az egyetemi vagy főiskolai végzettség),
  • 2 – 3 év SAP Bázis és BP (Business Partner) modul ismeret, SAP OSS felületen való jártasság,
  • MS SQL Server (2014) és Oracle DB (11) üzemeltetési tudás,
  • SAP architektúra és infrastruktúra (Winwodws 2008 és 2012, MS Cluster) ismeret,

Előnyök:

  • Hálózati technológiák (elsődlegesen TCP / IP) és operációs rendszer működésének elmélete,
  • FI, CO, MM, SD, DMS, Loans, RE – FX, SEM – BCS, BW modulok valamelyikének alapszintű ismerete,
  • Gazdasági, pénzügyi, számviteli alapszintű ismeretek,
  • Solution Manager üzemeltetési gyakorlat,
  • Linux alapismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Versenyképes bérezés,
  • Fiatalos csapat várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: SAP fejlesztő / SAP tanácsadó
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek (SAP / Oracle / MS Dynamics)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu