Komissiózó - Soroksár

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Komissiózó - Soroksár állás Budapest (Soroksár), Közép-Magyarországi Régió Magyarország
Komissiózós fizikai munka nappalra és éjszakára. Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Rugalmas munkaidő, szabad hétvégékkel! Gyere hozzánk dolgozni, egy jó kis csapat vár!
Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Budapest, XXIII. kerület

Tapasztalat: Pályakezdő/Frissdiplomás
Végzettség: Általános iskola
Feladatok:
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Komissiózás, árubevételezésbe történő besegítés
  • Felettes utasításainak betartása

Előnyök:
  • Azonnali kezdés
  • Szerelésben, barkácsolásban szerzett jártasság (akár hobbi szinten)
  • Gyártósoron szerzett tapasztalat
  • PDA rendszer használata

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés + cafeteria+ bérlet támogatás
  • Nappalos műszak vagy éjszakai műszak
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bérlet támogatás

job8753.mnr@prohumanallas.hu

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu