Hiánypótló munkatárs

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Hiánypótló munkatárs állás Pest Megye, Fejér Megye, Bács-Kiskun Megye
A Finance Sales Hungary Kft. pénzügyi és biztosítási területekre specializálódott cég. Vállalatunk 16 éves tapasztalattal szerepel a piacvezetők között. 2016-ban csatlakoztunk a Magyarország mellett 20 európai országban jelen lévő, Work Service cégcsoporthoz.

Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Pest
  • Magyarország, Fejér
  • Magyarország, Bács-Kiskun

Tapasztalat: Nem igényel szakmai tapasztalatot
Végzettség: Középiskola
Feladatok:
  • Előre elkészített túraterv alapján meglévő ügyfelek személyes megkeresése (országos lefedettséggel)
  • Már megkötött banki szolgáltatási szerződéshez szükséges hiányzó dokumentumok beszerzése
  • Szerződések ügyfelekhez történő elszállítása
  • Nyomtatványok ügyfelekkel történő aláíratása
  • Postázás
  • Riportok készítése

Elvárások:
  • Pályakezdőt, „régi motorost”
  • Pénzügyi terület iránt érdeklődőt
  • Akinek a mobilitás nem okoz gondot
  • Banki-, pénzügyi vagy PSZÁF tanúsítvány végzettséggel rendelkezőt
  • Önállóan és csapatban egyaránt szeret dolgozni
  • Olyat, aki magabiztosan kommunikál
  • Saját autóval rendelkezik

Amit kínálunk:
  • Bruttó 300 000 Ft alapbér
  • Bónusz, saját gépkocsi térítése NAV előírása szerint
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

job8804.mnr@prohumanallas.hu

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu