Banki termék ügyintéző

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Banki termék ügyintéző állás Keszthely És Nagykanizsa, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország
A Profield Munkerő-kölcsönző Kft. 2010. óta működő, a piacon meghatározó szerepet betöltő humán szolgáltató cég. Elsődleges célja, hogy olyan munkalehetőségeket kínáljon, amelyek által munkavállalóik sikereket érketnek el, megtalálhatják személyes fejlődési lehetőségeiket, miközben hozzájárulnak a munkáltató céljainak eléréséhez is. A cég a lehető legmegbízhatóbb lehetőségeket biztosítja nagy számban munkavállalói részére fizikai és szellemi területen egyaránt; a jelentkezéseket rövid határidőn belül kezeli, hogy az álláskeresők mielőbb megtalálják a számukra legideálisabb pozíciót.
KÖZPONTI IRODA:
1134 Budapest, Tüzér u. 39.
T: +36 1 789 6538 &bull F: +36 1 799 0926
www.profieldkolcsonzo.hu
Pénzügyi termékekkel és szolgáltatásokkal foglalkozó Partnerünk részére

Banki termék ügyintéző munkakörben
Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Zala, Keszthely
  • Magyarország, Zala, Nagykanizsa

Tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
Végzettség: Középiskola
Feladatok:
  • elérhető banki termékek és szolgáltatások bemutatása
  • ügyfél igényeinek felmérése
  • ajánlatadás
  • szerződések megkötése, adminisztráció

Előnyök:
  • PSZÁF (MNB) tanúsítvány vagy azt kiváltó banki/pénzügyi végzettség

Elvárások:
  • érettségi
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:
  • hosszútávú munkalehetőség

job8797.mnr@prohumanallas.hu