Forgácsoló tanár

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Forgácsoló tanár állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
Szívesen dolgozna nyugdíj mellett? Vasúti fékgyártással foglalkozó partnercégünk Tanműhelyébe keresünk munkavállalót

pozícióba!
Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Budapest, XXIII. kerület

Tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
Végzettség: Szakképzés
Feladatok:
  • Tanműhelyben tanuló diákok szakmai gyakorlati munkájának vezetése duális szakképzés keretében (modulok: marás, esztergálás, köszörülés - hagyományos és CNC -, gépészet)
  • Gyakorlati feladatok kidolgozása
  • Elmélet összefoglalása, forgácsolási technológiák gyakorlati bemutatása
  • Diákok értékelése, adminisztráció

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves releváns tapasztalat forgácsolási területen
  • Szakképzésben szerzett oktatói, tanári tapasztalat
  • Nyugdíj mellett az oktatás vállalása

Amit kínálunk:
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

job8746.mnr@prohumanallas.hu

A Prohuman, Magyarország legnagyobb HR szolgáltatójának Nyugdíjas Szövetkezete
Központi iroda: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144.
T: +36 1 432 1280 F: +36 1 432 1281
www.proaktivszovetkezet.hu