Gyártósori összeszerelő - Éjsz...

Gyártósori összeszerelő - Éjszakai műszak (Referenciaszám: PJ6374) állás Százhalombatta, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
pannonjob

Százhalombattai megbízónk számára keresünk munkatársakat állandó éjszakai műszakba az alábbi munkakörbe:

Gyártósori összeszerelő

Feladatok:
- Autóipari termékek kézi összeszerelése
- A gyártósori folyamatokhoz kapcsolódó gépek kezelése
- A munkaállomásokon elvégzett munkafolyamat precíz dokumentálása

Elvárások:
- Min. 8 általános iskolai végzettség
- Állandó éjszakai műszak vállalása
- Álló, járó munka vállalása
- Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
- Középfokú végzettség
- Összeszerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Kezdő alapbér havi bruttó 175.000 Ft
- Havi minimum nettó 35.000 Ft béren kívüli juttatás
- Ingyenes vállalati buszjáratok
- Utazási támogatás egyénileg megoldott bejárás esetén

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Beutazás vállalati busszal az alábbi településekről megoldott:
DUNAÚJVÁROS, ADONY, PUSZTASZABOLCS, BESNYŐ, IVÁNCSA, BELOIANISZ, ÉRD, TÁRNOK, MARTONVÁSÁR, RÁCKERESZTÚR, ERCSI

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sinkovics Rebeka kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a rebeka.sinkovics@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06/20-247-8608

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.