HR koordinátor (Referenciaszám...

HR koordinátor (Referenciaszám: PJ6459) állás Pákozd, Közép-Dunántúli Régió Magyarország
pannonjob

Fejér megyei autóipari szektorban tevékenykedő, stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő Partnercégünk megbízásából keresünk kollégát

HR koordinátor
pozícióba

Amit Partnercégünk kínál Önnek:
- Kihívást és fejlődést jelentő feladatokat
- Stabil, multinacionális hátteret
- Vonzó bérezést és béren kívüli juttatási rendszert

Az alábbi feladatok várnak Önre:
- Fizikai állományú munkavállalók toborzásával kapcsolatos tevékenységek összefogása, munkaügyi és adminisztrációs feladatok elvégzése:

  • Kapcsolattartás munkaerő kölcsönző-, közvetítő cégekkel, diákszövetkezetekkel
  • Interjúk szervezése, lebonyolítása
  • Interjú eredmények kommunikálása, ajánlatküldés, beléptetéssel kapcsolatos ügyintézés (üzemorvosi vizsgálat, tréningek, stb.)

- Heti rendszeres, valamint igény szerinti riportok készítése, adatbázisok aktualizálása (toborzási státusz, nyitott pozíciók, létszám, GEM: Global Employee Masterfile), ad-hoc adatszolgáltatás
- Kilépési interjúk készítése a fizikai állományú munkavállalókkal, interjú eredmények összefoglalása, riportolása
- Teljeskörű Cafeteria ügyintézés (próbaidők követése, munkavállalók nyilatkoztatása, önkéntes pénztárakkal, Cafeteria szolgáltatókkal való kapcsolattartás, kártyarendelések, feltöltések intézése, stb.), az ehhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása
- Adatszolgáltatás a bérelszámolási cég felé, havi- illetve aktuális utalandó listák készítése és továbbítása, folyamatos kapcsolattartás az egyéb változásokkal, napi adódó eseményekkel kapcsolatosan (pl. munkaviszony megszűnés).
- Munkavállalók utaztatásával kapcsolatos ügyintézés, az érintett üzleti partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, bérletrendelések, az ezzel kapcsolatos számlák ellenőrzése, bérletek kiosztása, a munkavállalókat érintő útiköltség adatok hó végi megadása a bérelszámolás felé, stb.
- HR folyamatok karbantartása, folyamatos fejlesztése.
- Aktív részvétel a belső kommunikáció működtetésében, fejlesztésében, közösségi programok, vállalati rendezvények szervezésében.

Melyek az elvárások a HR koordinátor pozícióhoz?
- Szakirányú végzettség
- Releváns, multinacionális környezetben szerzett 1-3 éves tapasztalat
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismeretek
- Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
- Rugalmasság, terhelhetőség
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség; jó szervezőkészség

Várjuk jelentkezését:
Részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Takács Gabriella kapcsolattartó részére e-mailen a gabriella.takacs@pannonjob.hu címre.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.