VASÚTI AUTÓKEZELŐ RAKTÁROS

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
VASÚTI AUTÓKEZELŐ RAKTÁROS állás Kecskemét, Dél-Alföldi Régió Magyarország

MSTVASUT-0426

Szeretne egy biztos, stabil munkahelyet, amivel hosszú távon tervezhet?
Szeretne prémium kategóriájú új gépjárművet vezetni?
Kecskemétre még könnyedén bejárna egy jó munkáért?

Amennyiben igen, Ügyfelünk raktári csapatának bővítése céljából folyamatosan várjuk új munkatársak jelentkezését az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A kecskeméti autógyárban legyártott késztermék autóinak mozgatása, kezelése, rakodása, és raktározása
  • A termékautók minőségi átvétele az erre vonatkozó szabályok alapján
  • Autószállító vasúti vagonok kezelése, a termékautók szakszerű felrakodása, rögzítése, regisztrálása az erre vonatkozó szabályok alapján
  • A termékautók vezetése, mozgatása, kezelése az erre vonatkozó szabályok alapján
  • A termékautók kezeléséhez szükséges technikai eszközök használata

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • A feladatok elvégzéséhez előképzettség nem, viszont jó gépjárművezetői készség szükséges
  • Jó állóképesség, erős fizikum
  • Megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés

Juttatások, ajánlat:

  • Ügyfelünket vezető logisztikai szolgáltatóként egész Európában ismert, stabil, megbízható vállalatként tartják számon
  • Kulturált, tiszta munkakörülmények
  • Könnyű fizikai munka
  • Munkaruha ellátás
  • Biztos szerződött megrendelői háttér
  • Hosszú távú, bejelentett, stabil munkahely
  • Biztos jövedelem minden hónap 10-ig történő átutalással
  • Prémium kategóriájú autók kezelése
  • Versenyképes fizetés – elérhető munkabér: bruttó 280.000 Ft + cafetéria /hó+ egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye
  • Kecskemét

Egyéb információk:

  • A vasúti raktárosok munkarendje: (H-SZE: 05:00-13:00; CS-SZO: 12:00-20:00)
  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Anyagmozgatás/Rakodás/Targonca
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu