Jogi asszisztens

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Jogi asszisztens állás Szeged, Dél-Alföldi Régió Magyarország
Pénzügyi tevékenységgel foglalkozó partnercégünk részére keresünk

munkatársat.
Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Csongrád, Szeged

Tapasztalat: Pályakezdő/Frissdiplomás
Végzettség: Középiskola
Feladatok:
  • Ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás külsős ügyvédi irodákkal
  • Jogi dokumentációk összeállítása, adatok begyűjtése
  • Adatbázisok kezelése, iratanyagok feltöltése
  • Elektronikus bírósági, hatósági rendszerek használata

Előnyök:
  • Ügyvédi irodában vagy más jogi területen szerzett tapasztalat
  • Gépírás

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Jogi asszisztens végzettség vagy szakirányú tapasztalat
  • Alapvető számítógépes ismeretek, WORLD és EXCEL magabiztos használata
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Rugalmasság, tanulékonyság

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Utazási támogatás

job8637.mnr@prohumanallas.hu

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu