Pénzügyi-gazdasági ügyintéző (...

Pénzügyi-gazdasági ügyintéző (Referenciaszám: PJ6277) állás Miskolc Környéke, Észak-Magyarországi Régió Magyarország
pannonjob

Miskolc közelében lévő neves megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Pénzügyi-gazdasági ügyintéző

Feladatok:

- a vállalkozás bejövő számláinak rögzítése, könyvelése

- tárgyi eszköz mozgások könyvelése, a tárgyi eszköz modul önálló kezelése

- statisztikai jelentések készítése

- havi záráshoz szükséges vegyes tételek könyvelése

- adóbevallások előkészítése

- pénzügyi riportok készítése

Elvárások:

- főiskolai, v. egyetemi szintű gazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség

- alapos számviteli és pénzügyi ismeretek, legalább 2 éves könyvelési gyakorlat

- magas szintű informatikai ismeretek (Excel Makro ismeretek előnyt jelentenek)

- legalább írásban kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Készségek:

- jó problémamegoldó készség

- stressztűrő képesség

- kiemelkedő kommunikációs képesség

Előny:

- nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

- vállalatirányítási rendszer (SAP; IFS) ismerete

Munkavégzés helye:
Miskolc környéke

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dubai Dóra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, e-mailen a dora.dubai@pannonjob.hu címre vagy telefonon a +36 (46) 320 283 számon.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.