Mérlegképes könyvelő

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Mérlegképes könyvelő állás Nagykanizsa, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország
Osztrák-magyar tulajdonú nemzetközi és belföldi fuvarozással foglalkozó partnercégünk részére keresünk

mérlegképes könyvelő munkatársat.
Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Zala, Nagykanizsa

Tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
Végzettség: Főiskolai végzettség
Feladatok:
  • beérkező és kimenő számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése
  • Bérszámfejtés, munkaügyi feladatok
  • Részvétel havi/éves zárásban
  • Bankszámlakivonatok ellenőrzése, könyvelése
  • Analitikák, egyeztetések készítése
  • Egyéb nyilvántartáshoz kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése

Elvárások:
  • Középfokú vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Bérszámfejtési, munkaügyi tapasztalat előny
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat elvárás
  • Német nyelv ismerete szóban és írásban előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség

job8514.mnr@prohumanallas.hu

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu