DIETETIKUS

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
DIETETIKUS állás Albertirsa, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

DIETETIKUS

MSTDIETE-0411

Megbízónk egy gyermekétkeztetéssel és közétkeztetéssel foglalkozó cég. Albertirsai csapatukba keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

DIETETIKUS

Feladatok:

  • Üzemi konyhák részére havi étlaptervezés és tápanyagszámítás
  • Napi termelés, diétás ételkészítés felügyelete
  • Kapcsolattartás a megrendelő intézményeivel
  • Közétkeztetői dietetikai feladatok ellátása
  • Pályázatokhoz kapcsolódó étlaptervezés

Elvárások:

  • Dietetikus végzettség
  • Határozott, agilis személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Gazdálkodás szemléletmód
  • Energikus, határozott, stressztűrő személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő és probléma-megoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Gyógyélelmezés területén szerzett tapasztalat
  • QuadroByte konyhai szoftver ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Folyamatos kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, karriercélok
  • Hosszú távú, stabil munkahely, megbecsülés
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltett érdeklődését a pozíció, kérjük rendszerünkön keresztül pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb
  • EGÉSZSÉGÜGY / SZOCIÁLIS ELLÁTÁS: Egyéb egészségügyi szakember

Pozíciószint:

  • Beosztott

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu