Gépkezelő operátor

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Gépkezelő operátor állás Szentgotthárd, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország
Szentgotthárdi partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe

Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Vas, Szentgotthárd

Tapasztalat: Nem igényel szakmai tapasztalatot
Végzettség: Általános iskola
Feladatok:
  • Gépek beállítása, kezelése, felügyelete
  • Anyagmozgatás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Folyamatos műszak vállalása

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, bónuszok, termelési prémium
  • Kiemelt cafeteria juttatások
  • Bejárás biztosított( céges buszok)
  • Azonnali munkakezdés, stabil munkahely
  • Szakmai továbbképzés

job8463.mnr@prohumanallas.hu

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu