IT folyamatszervező menedzser

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
IT folyamatszervező menedzser állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
monster

Partnercégünk gyorsan fejlődő nyomdaipari vállalkozás, közel 250 alkalmazottal. A cég legmodernebb termelő berendezésekkel, termelés- és vállalatirányítási szoftverrendszerekkel felszerelt vállalkozás. Elkötelezettek az oktatás, képzés terén, mely biztosítja a folyamatos fejlődési lehetőséget.

Legfontosabb feladatok:

Az IT folyamatszervező menedzser feladata partnercégünk előkészítési, valamint az ajánlatadáshoz, előkészítéshez és termeléshez kapcsolódó vállalatirányítási, termelési folyamatainak felügyelete, fejlesztése. A beszállító partnerek implementációinak, fejlesztéseinek koordinálása, beszámolás az ügyvezető felé.

  • A jelenlegi termelés- és vállalatirányítási rendszerek folyamatainak átvilágítása
  • B2B és W2P rendszerek bevezetése, integrációja a meglévő rendszerekbe
  • A kritikus folyamatok definiálása, dokumentálása.
  • Helyi folyamatgazdák koordinálása a projektek alatt (3-5 fő)
  • A folyamatok monitorozása, javaslattétel a fejlesztési irányokra, projektekre
  • A szoftver beszállítók támogatási folyamatainak koordinálása
  • Külső fejlesztőkkel (R&D) történő kapcsolattartás, fejlesztések specifikációja, koordinációja, átvétele
  • A fejlesztési projektek időbeli, pénzügyi és minőségi teljesítése.

Elvárások

  • Projekttervezésben, vezetésben, folyamatirányításban szerzett tapasztalat
  • Nyomdai szoftverrendszerek és technológiák alapfokú ismerete előny
  • Jártasság vállalatirányítási rendszerek kezelésében
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, pontosság, megbízhatóság
  • Modern és innovatív, vezetői gondolkodásmód
  • Folyékony szakmai / középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Előnyt jelent SOA, illetve IT service (ITIL, COBIT, TOGAF) módszertanok ismerete

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő
  • Azonnali munkakezdés
  • A munkakörhöz kapcsolódó képzés

Munkavégzés helye, jelentkezés

  • Budapest

Tájékoztatjuk, hogy pályázati anyagát nem továbbítjuk automatikusan a hirdető felé, továbbítás előtt tájékoztatjuk Önt a hirdetőről. Amennyiben további információt szeretne kapni a hirdetőről, lépjen kapcsolatba velünk az alábbi e-mail címen: informacio@monster.hu.

monster