Karbantartás vezető

Karbantartás vezető állás Kaposvár, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

A Kapos Atlas Gépgyár Kft., amelynek tulajdonosa a németországi Atlas Weyhausen GmbH hegesztett acélszerkezetek gyártásával foglalkozik, ami kiterjed a mezőgazdasági és építőipari rakodógépek szerkezeti egységeire, továbbá e gyártmányok hidraulikus szerelésére és a hozzá kapcsolható munkaeszközök gyártására.

Dinamikusan fejlődő csapatába

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Karbantartási csoport vezetése, munkájának szervezése, felügyelete, karbantartási feladatok irányítása
  • Üzemviteli feladatok biztosítása
  • Géphiba elemzések koordinálása, javító intézkedések végrehajtása
  • Műszaki dokumentációk kezelése
  • Karbantartási terv elkészítése, megfelelő kommunikációja a társszervezetekkel
  • Tervszerű megelőző karbantartás biztosítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség, gépészmérnök végzettség előnyt jelent
  • Hidraulika, pneumatika és PLC vezérelt gépek ismerete
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás előny
  • Jó problémamegoldó képesség, határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés (laptop, telefon)
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Cafetéria
  • Magán egészségbiztosítás, Baleset- és életbiztosítás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Önéletrajzokat a karrier@kaposatlas.hu email vagy a 7400 Kaposvár, Jutai út 37. postai címre kérjük küldeni.