ANGULAR 4 FEJLESZTŐ (KFE18)

ANGULAR 4 FEJLESZTŐ (KFE18) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
techPeople
A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy Magyar tulajdonú, nemzetközi expanzió alatt álló szoftverfejlesztő cég.
Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
  • Együttműködés a többi fejlesztővel scrum módszertan szerint
  • Angular 4 keretrendszerben történő front-end fejlesztés
  • REST szolgáltatásokon keresztül kommunikáció
  • Felhasználói felületek tervezése és implementálása
  • Új UI technológiák kipróbálása/bevezetése

Elvárások
  • Angular 4 alapos ismerete (ha AngularJS tudással rendelkezel, megtanulhatod az Angular4-t)
  • HTML5, CSS3, TypeScript, RxJS, JavaScript magabiztos ismerete
  • jQuery könyvtár ismerete
  • Node.js környezet ismerete
  • Webfejlesztési szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Előny:
  • D3, Fabric.js
  • SCSS
  • SVG
  • GIT verziókövető rendszer
  • Webes alkalmazások tesztelése
  • Webes felületek tervezése
  • REST alapú kommunikáció
  • Site Builder tapasztalat
  • Web grafikusi feladatok

Amit megbízónk kínál:
  • Legmodernebb technológiákra alapozott termék fejlesztése
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • Hosszú távú lehetőségek
  • Rugalmas és családbarát munkaidő
  • Jó csapat, fiatalos munkahely
  • Utazási lehetőség

Kezdés: Azonnal
Juttatás: Versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Fejes Katalin, kf@tech-people.com, +36.30.512.0990

Megpályázom

techPeople