Nyugdíjas telefonos ügyfélkapc...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Nyugdíjas telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
A Profield Munkerő-kölcsönző Kft. 2010. óta működő, a piacon meghatározó szerepet betöltő humán szolgáltató cég. Elsődleges célja, hogy olyan munkalehetőségeket kínáljon, amelyek által munkavállalóik sikereket érketnek el, megtalálhatják személyes fejlődési lehetőségeiket, miközben hozzájárulnak a munkáltató céljainak eléréséhez is. A cég a lehető legmegbízhatóbb lehetőségeket biztosítja nagy számban munkavállalói részére fizikai és szellemi területen egyaránt; a jelentkezéseket rövid határidőn belül kezeli, hogy az álláskeresők mielőbb megtalálják a számukra legideálisabb pozíciót.
KÖZPONTI IRODA:
1134 Budapest, Tüzér u. 39.
T: +36 1 789 6538 &bull F: +36 1 799 0926
www.profieldkolcsonzo.hu
Diplomával vagy MNB vizsgával rendelkező aktív nyugdíjas, aki szívesen kamatoztatná tudását nálunk? Amennyiben igen, az alábbi munkakörbe várjuk jelentkezését:

Nyugdíjas telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs

Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Budapest

Tapasztalat: Nem igényel szakmai tapasztalatot
Végzettség: Középiskola
Feladatok:
  • Meglévő és új ügyfelek hívásainak fogadása
  • Ügyfelek telefonos megkeresése, tájékoztatása, igényfelmérés, értékesítés
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

Elvárások:
  • Biztosításközvetítői hatósági vizsga (BOI) vagy az azt kiváltó bármilyen diploma
  • Kommunikatív személyiség
  • Gyakorlati számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
  • Első három hónapban fix bérezés
  • Negyedik hónaptól fix alapbér + motiváló jutalékrendszer
  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Munkavégzés helye: Budapest, jól megközelíthetőség mellett

job8442.mnr@prohumanallas.hu