RENTAL AGENT (AUTÓKÖLCSÖNZÉS)

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
RENTAL AGENT (AUTÓKÖLCSÖNZÉS) állás Schwechat

MSTORENT-0409

Megbízónk 30 éves múlttal rendelkező multinacionális, autókölcsönzéssel foglalkozó vállalat. Világszerte több, mint 200 autó- és teherautó-kölcsönző irodával rendelkeznek, Észak-Amerikában egyébként a legnagyobb autókölcsönző franchise vállalatává nőtte ki magát. Tevékenységük: Autó-, furgon- és könnyű haszongépjármű kölcsönzés, e mellett pedig teljes körűen biztosítanak különböző extra szolgáltatásokat, (biztosítás, gyerekülés, GPS, zseb wifi) megrendelőik számára.
Folyamatosan bővülnek a világon, és most egy új irodát nyitnak Ausztriában, a Schwechati nemzetközi repülőtéren, ahová keresünk most 3 fő kollégát,
RENTAL AGENT
pozícióba.

Feladatok:
  • A gépjárművek bérbeadási folyamatának lebonyolítása
  • Ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása optimális ügyfél elégedettség biztosítása mellett
  • Kiegészítő termékek és szolgáltatások értékesítése az ügyfelek részére
  • A bérbeadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Gépjármű kiadás az ügyfelek részére
  • A gépjárművek visszavétele a bérleti időszak végén
  • Reklamációk kezelése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1-3 év tapasztalat vevőszolgálati VAGY kiskereskedelmi értékesítési, VAGY vendéglátóipari területen, olyan munkakörben, ahol a vevő központúság, a kommunikáció kiemelt szerepet kapott
  • Kommunikációs szintű angol és német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, hiszen külföldi ügyfelekkel fogsz kapcsolatot tartani napi szinten
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyon fontos, hogy jó szervezőképességgel, kommunikációval rendelkezz és mindez nagyfokú empátiával párosuljon, hogy megtudd találni a hangot a csapattal és a vásárlókkal egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó
Előny:
  • Orosz és egyéb idegennyelv ismerete előny
Amit a cég kínál:
  • Kiemelkedő bérezés, mellette teljesítmény arányos mozgóbér
  • 13. és 14. havi bérezés
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • Képzések biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Schwechati nemzetközi repülőtér (Ausztria)- Nyugat- Magyarországról könnyedén megközelíthetőek autópályán
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezéshez küldd el frissített magyar ÉS angol ÉS/ VAGY német nyelvű önéletrajzodat!

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu