Főállású Rezidens Orvos - Audi...

Főállású Rezidens Orvos - Audi Hungaria Egészségügyi Szolgálat (GYDM13603) állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Főállású Rezidens Orvos - Audi Hungaria Egészségügyi Szolgálat

Pályázat

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria Zrt. 25 éves múltjára visszatekintve először kínál orvos rezidensi pozíciót. Legyen Ön az első, aki rezidensként tapasztalatot szerez a foglalkozás-egészségügy szakmai tevékenységében! Kiemelkedő tudással rendelkező orvosaink és nővéreink mellett a fejlődését támogatják a korszerű egészségügyi felszereléseink, fejlett informatikai eszközeink valamint a vállalat által támogatott szakmai és nem szakmai továbbképzések. Az Audi Hungaria Zrt. valódi lehetőséget biztosít arra, hogy a választott szakterületen kiemelkedő orvos válhasson a fiatal rezidensekből.

Az Audi Hungaria Zrt. Egészségmenedzsmentje dinamikusan fejlődő és bővülő csapatába főállású orvos-munkatársat keres. Egészségügyi szolgálatunk több mint 12000 munkavállaló részére biztosít egészségügyi ellátást két, a gyár területén fekvő, egészségügyi központban. Alapvető célunk, hogy egy felelős, szociálisan is érzékeny vállalat saját foglalkozás-egészségügyi szolgálataként korszerű, a mai szakmai elvárásokat példaértékűen megvalósító egészségügyi ellátást biztosítsunk, magas nívójú környezetben.

Következo feladatok várnak Önre

  • Foglalkozás-egészségügyi alapellátási tevékenység, ezen belül:
  • - Munkaköri alkalmassági vizsgálatok

    - A munkavégzés egészségkárosító hatásainak vizsgálata

    - Ergonómiai szempontok érvényesítése a munkakörnyezet kialakításában

    - Csökkent, illetve megváltozott munkaképességű dolgozók rehabilitációs tervének kidolgozásában való részvétel

  • Betegellátás és gondozás
  • Szűrővizsgálatok végzése
  • Egészségmegőrző és megelőző programok tervezése, kivitelezése
  • Részvétel új egészségmenedzsment koncepciók kidolgozásában, bevezetésében és működtetésében
  • Az Audi Hungaria egészségmenedzsment politikájának képviselete vállalaton belül és kívül

Ön az ideális jelölt, ha

  • Általános orvosi diplomával rendelkezik
  • Üzemorvostan szakvizsga előny, de nem elvárás (5 éven belül üzemorvostan szakvizsga megszerzése elvárás - az Audi Hungaria Egészségügyi Szolgálata a Semmelweis Egyetem akkreditált üzemorvosi képzőhelye)
  • Német nyelvtudás – előny, a német nyelvtanulás (vállalati belső képzés formájában) elvárás
  • Döntési képessége, felelősségtudata van
  • Képes egyaránt csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Komplex gondolkodás, folyamat- és eredményorientáltság jellemzi
  • Nyitott egy interkulturális környezetben való munkavégzésre
  • MS Office ismeretekkel rendelkezik
  • Pályázata mellékleteként részletes fényképes önéletrajz csatolását kérjük.

Amit kínálunk

#Változatos feladatok #Jó munkahelyi hangulat #Szakmai és szakmán túli fejlődési lehetőségek (tréningek, oktatások, nyelvi képzések lehetősége) #Hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! #Családbarát időbeosztás, ügyeletek nélkül #Magas színvonalú munkakörnyezet, prémium eszközökkel #Nemzetközi együttműködés, kiküldetések lehetősége #Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes fizetéssel, és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat