Gasztronómiai képviselő (Prémi...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Gasztronómiai képviselő (Prémium bor) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
ital magyarország

Ital Magyarország Kft. keresi leendő munkatársát

Gasztronómiai képviselő (Prémium bor)

munkakörbe

Feladatok:

  • Új partnerek akvirálása, szerződéskötés
  • Már meglévő ügyfélkör karbantartása
  • Disztribúció folyamatos növelése
  • Partnerek túraterv szerinti látogatása az eredmények PDA-ba történő rögzítése
  • Gasztronómiai szerződések betartatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, felmerülő problémák megoldása
  • Rendelések generálása
  • Egyedi ajánlatok készítése
  • Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés
  • Akciók, promóciók lebonyolítása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Aktív Gasztronómiai kapcsolatrendszer Budapesten és Pest megyében
  • Borértékesítésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Kereskedői szemlélet, üzleti gondolkodásmód, megbízhatóság
  • Jó szervező képesség, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Célorientált személyiség
  • Határozott fellépés
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, minimum 2 éves autóvezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Vállalati autó
  • Vállalati mobiltelefon
  • Vállalati laptop
  • Alapfizetés + teljesítményarányos bónusz
  • Kihívásokkal teli, változatos munka

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és maradéktalanul megfelel az ott leírt kritériumoknak kérjük, hogy fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével küldje el a megpályázom gombra kattintva.