Építészmérnök

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Építészmérnök állás Körmend, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország
Gyógyszeripari partnercégünk részére keresünk

munkatársat
Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Vas, Körmend

Tapasztalat: Pályakezdő/Frissdiplomás
Végzettség: Főiskolai végzettség
Feladatok:
  • Beruházási projektek előkészítése, támogatása, - építészeti koncepcióalkotás, abban való közreműködés - tervezési és kivitelezési folyamatok koordinálása
  • Külső tervezői adatszolgáltatás elkészítése, tervek ellenőrzése
  • Kisebb felújítási/karbantartási munkák előkészítése, kivitelezése külső vállalkozók és társüzemek bevonásával
  • Kisebb tervezési munkák elvégzése
  • Alaprajzok, belsőépítészeti tervek készítése
  • Költségvetési kiírások és költségbecslések készítése
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Kivitelezési munkák helyszíni vezetése, koordinálása
  • Műszaki és hatósági dokumentumok összeállítása
  • Épületek pontos felmérésének, nyilvántartásának vezetése

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Tervezői gyakorlat
  • Belsőépítészeti jártasság
  • Műszaki ellenőri jogosultság

Elvárások:
  • Építészmérnök végzettség (főiskola)
  • MS Office, AutoCAD/ArchiCAD, TERC felhasználói szintű ismeretek
  • Önálló, pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bér
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Sportolási szabadidős tevékenység
  • Bejárás támogatás
  • Csoportos élet-és balesetbiztosítás

job8260.mnr@prohumanallas.hu

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu