Laboráns

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Laboráns állás Körmend, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország
Körmendi partnercégünk részére keresünk

Laboráns

munkatársat
Munkavégzés helye:
  • Magyarország, Vas, Körmend

Tapasztalat: Nem igényel szakmai tapasztalatot
Végzettség: Szakképzés
Feladatok:
  • Laboránsi feladatok ellátása új gyógyszerek kidolgozásához
  • Műszeres, mikroszkópos mérések végzése
  • A kísérletek dokumentálása
  • Kísérleti adatgyűjtés, adatok rendszerezése, feldolgozása
  • A működéshez szükséges tárgyi eszközök és anyagok beszerzése, készletezése, leltározása
  • A műszerek és berendezések használat utáni tisztítása, beállítása
  • Egyéb adminisztratív és ügyintézési feladatok

Előnyök:
  • Laboratóriumi vagy gyógyszertári receptúrai gyakorlattal
  • Közép szintű angol nyelvismerettel (olvasás-értés szintű)
  • Agilis, elkötelezett hozzáállással a fejlesztési munka iránt

Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség- vegyésztechnikus vagy gyógyszertári asszisztens
  • Irodai programok ismerete
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyugodt, alkalmazkodó viselkedés
  • Alapszintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
  • versenyképes bér, cafetéria
  • 13. havi fizetés
  • Sportolási szabadidős tevékenység
  • Csoportos élet-és balesetbiztosítás

job8259.mnr@prohumanallas.hu

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója
KÖZPONTI IRODA: 1146 Budapest, Hungária krt. 140-144. • T: +36 1 432 1280 • F: +36 1 432 1281
www.prohuman.hu